AKO SA SPRÁVAJÚ SPOTREBITELIA (DEMO)

1. video zo 4. kapitoly kurzu.

9 KAPITOL MARKETINGOVÉHO KURZU ZALOŽENÉHO
NA VEDECKÝCH ZÁKONOCH A FAKTOCH

KURZ JE URČENÝ PRE KAŽDÉHO, KTO CHCE ZÍSKAŤ TIE NAJDÔLEŽITEJŠIE POZNATKY O MARKETINGU

Riadiaci pracovníci (malé a stredné podniky)

Rozšírte si svoje marketingové znalosti, ktoré profesionálny marketér potrebuje vedieť, aby dokázal úspešne riadiť značku.

Junior a senior marketéri

Získajte prvotriedne znalosti z tej najvyššej sféry vedeckého marketingu.

Kariérne rastúci ľudia​

Posuňte sa vo svojej kariére míľovými krokmi dopredu.

Ľudia zaujímajúci sa o marketing

Získajte najdôležitejšie znalosti o marketingu, aby ste svojim klientom dokázali kontinuálne doručovať špičkové pracovné výstupy.

Marketingový kurz, ktorý vám môže zmeniť život a posunúť vás vo vašej kariére míľovými krokmi dopredu. Ak sa chcete stať profesionálnym marketérom, ktorý dokáže riadiť aj veľkú značku, neváhajte sa kurzu zúčastniť.
Martin Kozár
Head of Strategy | Mayer/McCann-Erickson

NEBUĎTE MARKETÉROM, KTORÝ SA RIADI PODĽA CHYBNÝCH ÚSUDKOV!

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

V kurze sa nenachádza špecifická časť o online marketingu. Kurz nie je rozdelený na online, resp. offline marketing, ale je koncipovaný tak, aby priniesol účastníkovi najdôležitejšie poznatky o marketingu, ktoré využije nielen v online, ale aj v offline prostredí.

Kurz prebieha na stránke www.marketersdilemma.sk v členskej sekcii vo forme 16 online videí (lekcií), ktoré si účastník kurzu môže spustiť, resp. pozastaviť v hociktorý moment od kúpy kurzu. Po dokončení lekcie sa účastník kurzu môže vrátiť späť a lekciu spustiť odznova. Po absolvovaní kurzu čaká na účastníkov certifikát o absolvovaní kurzu.

Ak chce účastník kurzu absolvovať kurz, je potrebné vyhradiť si priemerne 40 minút na každé zo 16 online videí (lekcií) v kurze, ktoré sú zároveň dostupné účastníkovi kurzu nepretržite.

Áno, v členskej sekcii kurzu, Martin písomne odpovedá na všetky otázky účastníkov kurzu, ktorí majú zakúpený kurz menej ako 6 mesiacov.

Nenechajte si uniknúť novinky!

NEWSLETTER

Prihláste sa do newslettera, aby ste dostávali najhorúcejšie novinky a zostaňte v kontakte s Martinom.